Nasza oferta skierowana jest do osób, którym zakiełkował pomysł na zrobienie narzeczeńskiej, ślubnej lub weselnej sesji zdjęciowej. Którzy planują rozpocząć wspólną podróż przez życie. Specjalizujemy się w reportażach ślubnych oraz tematycznych sesjach zdjęciowych w plenerze, a także w każdej innej, wybranej przez Was przestrzeni. Dojazd, choćby za góry i lasy, nie stanowi dla nas problemu. Elastycznie dopasowujemy się do Waszych oczekiwań. 

W każdy projekt wkładamy kawał serducha, by na długo pulsował pozytywną energią. Nie czarujemy i nie słodzimy, nie narzucamy swojej wizji. To Wasze chwile mają grać pierwsze skrzypce. Wyłapanie ulotnych momentów - uśmiechów, bliskości, zadziornych grymasów i uroczych gestów - jest naszym zadaniem, do którego przykładamy się w pełni, z entuzjazmem i zapałem!

Jeśli dopiero co trafiliście na naszą stronę, zachęcamy Was serdecznie do rzucenia okiem na zakładkę "Opinie" Komentarze tam umieszczone mogą stać się dla Was źródłem trafionych informacji, a może nawet zainspirują do skontaktowania się z nami. Wiadomości, które dostajemy od młodych par po zrealizowanym materiale fotograficznym lub filmowym dodaja nam skrzydeł. Sprawiają, że apetyt na kolejne wyzwania stale rośnie. Utwierdzają w przekonaniu, że nasza praca pozostawia po sobie dobre emocje. Cóż można chcieć więcej? 

 

Pozwólcie się nam poznać! Z przyjemnością wysłychamy Waszych pomysłów na wymarzoną sesję fotograficzną. Z doświadczenia wiemy, że co cztery głowy, to nie jedna, i że razem możemy stworzyć coś naprawdę wyjątkowego.

 

Na śluby w miesiącach: styczeń, luty, marzec, listopad, grudzień oraz w dni inne niż sobota, udzielamy 10% rabatu.  

 

Zachęcamy do zapoznania się ze szczególami oferty w załączonym poniżej pliku PDF. 

 

 

Pobierz ofertę usług fotograficzny w PDF - m.in. Legionowo, Nasielsk czy Nowy Dwór Mazowiecki

 

Pięknę zdjęcia ślubne w Radzyminie i mieście SerockFotografia ślubna z Warszawy