Poznajmy się bliżej…

Mieszkamy w lesie.

To dla nas takie naturalne.

Bo najważniejsza jest rodzina. Kiedy mamy ochotę przytulamy się do drzew, albo w kaloszach wskakujemy na czubki drzew, te odbite w kałużach. Na dzień dobry przyjmujemy solidną dawkę humoru – bez względu na to, czy za oknem słońce czy plucha. Gdy chcemy, ukrywamy sie w naszym lesie przed światem, siedzimy godzinami na tarasie albo grzejemy się przy kominku, a gdy świat puka do drzwi przyjmujemy go z otwartymi ramionami i uśmiechem!

Tworzę na luzie. To moja mocna strona.
Fotografia nas łączy, inspiruje i wierci sie w głowie bez przerwy. Dzięki niej możemy puścić wodzę fantazji, podróżować w czasie, i żyć tak, jak chcemy. Na własnych zasadach, kreatywnie i z pasją. Bezpośredniość, elastyczność i otwartość to nasi magiczni pomocnicy, niezastąpieni na planie zdjęciowym. Po mistrzowsku rozładowują napięcie, wprawiając w dobry nastrój. Bo czy nie o to w tym wszystkim chodzi, żeby było nam swobodnie, przyjaźnie i ciepło ?

Zawsze jesteśmy sobą. To dla nas najważniejsze.  Działamy transparentnie i bez owijania w bawełnę bierzemy sprawy w swoje ręce. Nie straszne nam nowe wyzwania, bo znamy się na tym, co robimy. Uważnie obserwujemy, dostrzegamy detale, dajemy Wam z siebie to, co sprawia nam największą frajdę.

Zbliża się kolejny zachód słońca

Nie zwlekaj,…

Skontaktuj się ze mną w sprawie nadchodzącej sesji.