Zapraszamy Was do obejrzenia skrótu filmowego ze ślubu Ani i Andrzeja. Piękny ślub i kolejne wyzwanie jakiemu staraliśmy się sprostać. Do współpracy zaprosiliśmy operatora drona Seweryna. Dzięki Sew :)  Lipiec 2017 r.    
Tym razem zapraszamy Was do obejrzenia skrótu filmowego z pleneru ślubnego Olgi i Michała. Musieli sie troszke z nami namęczyć :)   Lipiec 2016 r.        

Zapraszamy do obejrzenia skrótu filmowego ze ślubu Kamili i Adriana.   Sierpień 2016 r.        

Chcielibyśmy Wam pokazać skrócony film z pleneru ślubnego. Był zimny sierpniowy dzień, koniec 5-cio dniowego wesela, a w rolach głównych Kamila i Adrian.    Sierpień 2016 r.        

Zapraszam do obejrzenia skróconego filmu z uroczystości ślubu Angeliki i Łukasza. Uroczystośc odbyła się w Kościele św. Apostołów Piotra i Pawła, natomiast zabawa weselna odbyła się w Wichrowe Wzgórze Chmielno Oaza Zdrowia na Kaszubach.   Sierpień 2016 r.        

Zdarza nam się nakręcić teledysk z pleneru ślubnego, tym razem przedstawiamy Angelikę i Łukasza. Niepokorna Para Młoda z ogromnym dystansem do siebie  Sierpień 2016 r.        

Zapraszamy do obejrzenia najciekawszych fragmentów z pleneru ślubnego zwariowanej pary...   Asia i Łukasz. Czerwiec 2015 r.        

Chcielibyśmy pokazać Wam skrócony film, jaki mieliśmy okazję nakręcić podczas pleneru ślubnego Pauliny i Michała na Głównym Mieście, oraz w Parku Oliwskim w Gdańsku. Maj 2015 r.       

Zapraszamy do obejrzenia skróconego filmu ze ślubu Moniki i Marcina. Maj 2015 r.       

Tym razem zapraszamy do obejrzenia skróconego filmu z uroczystości ślubu Ani i Przemka. Kwiecień 2015 r.       

Emilia i Rafał w podziękowaniach dla rodziców. Czerwiec 2014 r.       

Zapraszam do obejrzenia skróconego filmu z uroczystości ślubu Iwony i Daniela, którzy pobrali się w deszczowy dzień 26-go kwietnia 2014 roku. Sakramentalne "tak" wypowiedzieli w obecności rodziny i przyjaciół oraz w otoczeniu wzniosłych aniołów i barokowych zdobień pięknego kościoła św. Anny w Warszawie.       

Renata i Kamil pobrali się w Pruszkowie w zimowy dzień 24-go stycznia 2014 roku. Towarzyszyliśmy tej przesympatycznej parze podczas przygotowań, uroczystości ślubu oraz wesela. Pomimo mroźnej pogody atmosfera zabaw weselnych była gorąca...  

W dniu 1-go marca 2014 roku w Urzędzie Stanu Cywilnego w Warszawie byliśmy świadkami uroczystości ślubu dwojga zakochanych: Janiny i Marcina. Przez wizjer naszych lustrzanek mieliśmy szczęście obserwować ich przygotowania, ślub cywilny, przyjęcie weselne oraz spacer po warszawskich zakątkach do późnych godzin nocnych...