Profil fotografa na FB

Wpisy dotyczące zdjęć narzeczonychPrzykładowe reportarze ślubneFotografia ślubna w Legionowo, Nasielsk, Nowy Dwór Mazowiecki, Serock, WarszawaSesje zdjęciowe kobieceZdjęcia dzieci czyli sesje dziecięceRóżnego typu publikacjeWydarzenia kulturalne na zdjęciachPrywatne wpisy i zdjęcia

     Kilka dni temu miałem okazję realizować niecodzienną, kobiecą sesję zdjęciową. Tym razem kobieta z charakterem i to jeszcze jakim...  Zdjęcia wykonaliśmy w montażowni FSO w Warszawie. Poniżej kilka kadrów z tej sesji. W rolach głównych Instruktor Wero oraz JP Gladiator .

 

Nika 225

Czytaj więcej: Instruktor Wero - Warszawa

Warsztaty Fotografii Artystycznej w Złodziejewie. Wiem, byłem tam już kilka razy, kilka lat temu, ale wróciłem. Uważam, że warto jest wracać do ludzi z pasją. Co prawda Złodziejewo nieco się już zmieniło, ale nadal spotyka się tam fajnych ludzi. A ludzie są najważniejsi. No dobrze, zdjęcia też owszem są ważne, ale jednak... Zacznę od tego, że był tylko jeden wieczór z ogniskiem. Nie, wcale nie padało, tak się po prostu złożyło. Kiepska sposobność do wymiany spostrzeżeń, doświadczeń, myśli. Trudno.  Wracam już do sedna. Po co pojechałem na warsztaty skoro systematycznie robię zdjęcia ? Jedni jadą po ciekawe zdjęcia do portfolio inni poznać ludzi a ja... Tak naprawdę to chciałem zobaczyć jak Andrzej "Fetish" Frankowski współpracuje z modelką :) Zobaczyłem. Jestem pod ogromnym wrażeniem normalności i pozytywnej energii jaką roztacza Andrzej. A jakie robi zdjęcia ? Inne niż moje, to z pewnością, w warunkach które dotychczas uznawałem za bardzo trudne i się ich nie podejmowałem. Będę chciał troszkę tego co zobaczyłem przenieść do mojej fotografii :)  Poniżej kilka zdjęć z tych warsztatów. Na kolejne publikacje trzeba chwilkę poczekać, bowiem Marcelina jeszcze ich nie zatwierdziła. 

Iza 222

Czytaj więcej: Powroty... Warsztaty fotografii Artystycznej

Jakiś czas temu zostaliśmy zaproszeni przez Anię i Andrzeja na spacer po ruchomych wydmach. Do Łeby jechaliśmy późnym wieczorem, a w trakcie całej podróży towarzyszyły nam intensywne opady deszczu. Nie zapowiadało się dobrze. W Łebie byliśmy o 2 w nocy, nadal pada deszcz. Budzimy się rano, deszcz już tylko kropi, może jednak coś będzie z tego pleneru. Gdy dotarliśmy do wydm przestało kropić. Miejscami pojawiało się słonko. No dobra, by nie było za słodko, to w czasie pleneru nas zmoczylo, ale i tak to był dobry dzień, który spędziliśmy w świetnym towarzystwie. Poniżej kilka kadrów z pleneru ślubnego Ani i Andrzeja  w Słowińskim Parku Narodowym. 

Sesja ślubna w Słowiańskim Parku Narodowym

Czytaj więcej: Ania i Andrzej plener ślubny w Słowińskim Parku Narodowym

W ostatnią niedziele czerwca, zostaliśmy poproszenii o fotografowanie jednego z najprężniej rozwijającego się w okolicy Wieliszewa cyklu imprez sportowych. Wieliszewski Crossing bo o nim mowa, mamy przyjemność fotografować już czwarty raz, zatem na przestrzeni tych kilku lat, widzimy, jak z malutkiej kameralnej, rodzinnej imprezy sportowej powstaje coś naprawdę dużego. Ale nie o logistyce tu mowa. Chciałbym pokazać Wam kilka zdjęć ludzi, bo impreza imprezą, a najważniejsi są ludzie którzy ją tworzą ten niepowtarzalny klimat. Z opinii zasłyszanych od uczestników zawodów, wiem, że ten etap crossingu jest jednym z najbardziej wymagających odcinków. Potraktujcie te kilka zdjęc jako zapowiedź większego materiału zdjęciowego, który będzie opublikowany w ciągu kilku najbliższych dni na stronach Gminy Wieliszew. Pozdrawiam Was serdecznie i zapraszam do oglądania zdjęć. 

Ps. Nie pozdrawiam natomiast, osób skarżących się, na złe parkowanie samochodów w pobliżu szkoły w Skrzeszewie. 

Czytaj więcej: Wieliszewski crossing lato 2017

Czas bardzo przyspieszył, więc teraz już szybciutkie wspomnienia ze ślubu Julki i Seby. Slub odbył sie w kościele Sanktuarium Matki Bożej Nauczycielki Młodzieży w Warszawie, a goście na wesele zostali zaproszenia do ośrodka Binduga w miejscowości Brok.  Kochani, drogi z kościoła do sali weselnej długo nie zapomnę. Nawigacja mówi skręć w prawo... a po prawej budują nową drogę i tak przez wiele kilometrów. Stresu bardzo dużo ale udało się, zdążyłem przed Parą Młodą :)

Poniżej średnio krótka :)  relacja z tego nieco zwariowanego dnia. Zapraszam :) 

 

Fotografia ślubna wykonana w Legionowie koło Warszawy

Czytaj więcej: Julia i Sebastian Legionowo

darekslusarski.pl - reportaż ślubny, fotograf ślubny, fotograf na wesele, zdjęcia ślubne, sesja narzeczeńska, fotograf wesele, plener ślubny i sesje plenerowe