Profil fotografa na FB

Wpisy dotyczące zdjęć narzeczonychPrzykładowe reportarze ślubneFotografia ślubna w Legionowo, Nasielsk, Nowy Dwór Mazowiecki, Serock, WarszawaSesje zdjęciowe kobieceZdjęcia dzieci czyli sesje dziecięceRóżnego typu publikacjeWydarzenia kulturalne na zdjęciachPrywatne wpisy i zdjęcia

Jakiś czas temu zostaliśmy zaproszeni przez Anię i Andrzeja na spacer po ruchomych wydmach. Do Łeby jechaliśmy późnym wieczorem, a w trakcie całej podróży towarzyszyły nam intensywne opady deszczu. Nie zapowiadało się dobrze. W Łebie byliśmy o 2 w nocy, nadal pada deszcz. Budzimy się rano, deszcz już tylko kropi, może jednak coś będzie z tego pleneru. Gdy dotarliśmy do wydm przestało kropić. Miejscami pojawiało się słonko. No dobra, by nie było za słodko, to w czasie pleneru nas zmoczylo, ale i tak to był dobry dzień, który spędziliśmy w świetnym towarzystwie. Poniżej kilka kadrów z pleneru ślubnego Ani i Andrzeja  w Słowińskim Parku Narodowym. 

Sesja ślubna w Słowiańskim Parku Narodowym

Czytaj więcej: Ania i Andrzej plener ślubny w Słowińskim Parku Narodowym

W ostatnią niedziele czerwca, zostaliśmy poproszenii o fotografowanie jednego z najprężniej rozwijającego się w okolicy Wieliszewa cyklu imprez sportowych. Wieliszewski Crossing bo o nim mowa, mamy przyjemność fotografować już czwarty raz, zatem na przestrzeni tych kilku lat, widzimy, jak z malutkiej kameralnej, rodzinnej imprezy sportowej powstaje coś naprawdę dużego. Ale nie o logistyce tu mowa. Chciałbym pokazać Wam kilka zdjęć ludzi, bo impreza imprezą, a najważniejsi są ludzie którzy ją tworzą ten niepowtarzalny klimat. Z opinii zasłyszanych od uczestników zawodów, wiem, że ten etap crossingu jest jednym z najbardziej wymagających odcinków. Potraktujcie te kilka zdjęc jako zapowiedź większego materiału zdjęciowego, który będzie opublikowany w ciągu kilku najbliższych dni na stronach Gminy Wieliszew. Pozdrawiam Was serdecznie i zapraszam do oglądania zdjęć. 

Ps. Nie pozdrawiam natomiast, osób skarżących się, na złe parkowanie samochodów w pobliżu szkoły w Skrzeszewie. 

Czytaj więcej: Wieliszewski crossing lato 2017

Czas bardzo przyspieszył, więc teraz już szybciutkie wspomnienia ze ślubu Julki i Seby. Slub odbył sie w kościele Sanktuarium Matki Bożej Nauczycielki Młodzieży w Warszawie, a goście na wesele zostali zaproszenia do ośrodka Binduga w miejscowości Brok.  Kochani, drogi z kościoła do sali weselnej długo nie zapomnę. Nawigacja mówi skręć w prawo... a po prawej budują nową drogę i tak przez wiele kilometrów. Stresu bardzo dużo ale udało się, zdążyłem przed Parą Młodą :)

Poniżej średnio krótka :)  relacja z tego nieco zwariowanego dnia. Zapraszam :) 

 

Fotografia ślubna wykonana w Legionowie koło Warszawy

Czytaj więcej: Julia i Sebastian Legionowo

Niedziela, a ja przez okno samochodu oglądam budzący się, senny dzień. Termometr pokazuje 20 stopni, a w radio zapowiadają 27. Będzie ciepło. Jadę na sesję zdjęciową z tajemniczą Magdą i jej koleżankami. Plan jest prosty. Jadę do stajni Czadira www.stajnia-czadira.pl   więc w głowie przewijają się kadry pięknych długich sukien, długich umytych, wyczesanych włosów... kadry subtelne i eleganckie. Trafiłem :) dotarłem, poznałem Magdę :)  już nie jest tajemnicza. :) Poznałem kolejną Magdę (pięknie myślę sobie, będzie łatwiej zapamiętać imiona ) Poznałem Martynę... i w tym miejscu lepiej przerwać wyliczankę by nie popłynąć... 

W każdym razie sukien nie było, włosy wyszczotkowane jedne, różowe kosmetyczki dwie... dziwna sesja :)

Jednak miejsce fotograficznie przeurocze. Więcej informacji na www.monpepeland.pl  

Idziemy na zdjęcia. Na padoku żar okrutny, chyba ze 30 stopni, słońce w zenicie, kurz mam juz w kieszeniach, ustach a nawet w aparacie...  Poużalałem się troszkę, teraz czas na zdjęcia. Poniżej kilka zdjęć z tej sesji zdjęciowej z pięknymi modelkami. 

Czytaj więcej: W Łomiankach też jest pięknie

Piękny słoneczny dzień a my... tym razem fotografujemy Półmaraton Zegrzyński, którego organizatorem jest Związek Gmin Zalewu Zegrzyńskiego. Trasa biegu prowadziła przez piękne widokowo tereny Mazowsza. Zdjęcia wykonaliśmy na terenie gmin Wieliszew oraz Serock. Ale teraz nie o trasie a o ludziach. O ludziach, nie tekstem pisanym bo żaden tekst nie odda tego co widzą oczy :)  Nadmienię tylko, że jesteście niesamowicie zafiksowani. Inaczej mówiąc, bardzo Was podziwiamy  :)  Poniżej kilka zdjęć z Półmaratonu Zegrzyńskiego. Takie na szybko, abyście mogli utrwalić w pamięci te chwile. :)  

Czytaj więcej: Półmaraton Zegrzyński

darekslusarski.pl - reportaż ślubny, fotograf ślubny, fotograf na wesele, zdjęcia ślubne, sesja narzeczeńska, fotograf wesele, plener ślubny i sesje plenerowe